2016/2017 Sezon Modasında Kırmızının Büyüsü

Kategori: Genel - 316Yorum Yazın

Baştan çıkarıcı, özgüvenin sembolü ve egemenliğin rengi olan kırmızı 2016/2017 modasının vazgeçilmez rengi olarak yerini çoktan aldı bile!

Hangi kadın kırmızılara büründüğünde kötü görünebilir ki? Moda duayenleri de bunun farkında olmalı ki 2016/2017 sezonunda kırmızı renk, tercihleri arasında yerini aldı. Ateş kırmızısı gömleklerden, mercan kırmızısı kabanlara, Holywood kiraz rengi montlardan şarap kırmızısı pantolonlara kadar uzanan tasarım harikası ürünler, bu sezon moda severlerin beğenisine sunuldu.

Bu sezon kırmızı tonların hakimiyeti sadece kıyafetlerde değil aynı zamanda ruj, oje ve aksesuarlarda da göze çarpmaktadır. 2016/2017 yılı için tasarlanan bayan çizme ve bot modelleri de kırmızı renk tonlarında dikkat çekmektedir. Böylece kreatif tasarımlar son derece dikkat çekici olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kırmızı tonlarda kıyafetlerin diğer renkler ile kombinasyonu konusunda son derece yaratıcı olmak mümkündür. Ayrıca rahatına ve konforuna düşkün bayanlar için bu sezon birbirinden güzel tasarımlara sahip kot pantolonlar, bol kesim kumaş pantolon ve etekler de trendler arasında bulunmaktadır.


Senem Kökten

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!