Türkiye’nin En Büyük Gelinlik Defilesinin Tarihi Belli Oldu

Kategori: Defile / Moda - 228Yorum Yazın

Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesinin 2.si halka ve basına açık olarak 19 Şubat 2017 tarihinde Feriye Palace’da gerçekleşiyor.

2017 gelinlik ve damatlık modasına yön verecek Gelin Damat Fashion Day 2017, Gelin Damat Dergisi bünyesinde gerçekleştiriliyor.  Sektörün önde gelen Moda Evlerinin hazırladığı tasarımlar Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi ile görücüye sunuluyor. Özellikle 2017 yılında evlilik planları yapan çiftler için oldukça ilgi çekici olan bu muhteşem defile için davetiyelere etkinlik sayfasından ulaşılabiliyor.

Gelin Damat Fashion Day 2017’de tasarımlarını sunacak olan bazı moda evleri şu şekildedir: Beyaz Moda, Biba Gelinlik, Dilek Özdemir, Ebruli Gelinlik, Elissa Moda Tasarım, Esin Arıcan, Esra Özcan, Sevgi Yaman Moda Evi, Sisse Gelinlik, Paris Moda Evi, İstanbul Moda…

Defilenin sunuculuğu Tuğba Özay tarafından üstlenilecek olup, Uğurkan Erez koreografisi eşliğinde profesyonel mankenler podyuma çıkacak. Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi Radyo sponsorluğu ise Radyo Viva’ya aittir.


Senem Kökten

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!